Eğitmenler


< Geri Dön

Seçil Şendağ
Seçil Şendağ, 1994’ten bu yana iletişimin farklı alanlarında marka değeri yaratmak için projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyor. Marka değeri yaratabilmek için hem kurumsal iletişim kanallarının hem de iç iletişim süreçlerinin birlikte yürütülmesi gerektiğine inanan Şendağ, kurucu ortağı olduğu 360 İletişim’de meslek örgütleri ve özel sektör için Kurumsal iletişim projeleri geliştiriyor. 20 yıldır sektörde edindiği tecrübeleri ise verdiği seminer ve eğitimlerle paylaşıyor.

Medya sektöründe editörlük ve program yapımcılığı deneyimi ardından, kurumsal iletişim alanında çalışmaya başlayan Şendağ, 1999-2008 yılları arasında sırasıyla İktisat Bankası, Global Yatırım Holding ve Doğuş Holding’de Kurumsal İletişim yöneticiliği yaptı. Bu süre içinde değişim yönetimi, iç iletişim ve lider iletişim konularına odaklandı.

Üsküdar Amerikan Kız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Seçil Şendağ, TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği), TEGEP (Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği), KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimcileri Derneği), Profesyonel İş Dünyasında Kadın Platformu üyesidir. Darüşşafaka Cemiyeti’nde gönüllü olarak çalışmaktadır. 2005 yılından bu yana pek çok kuruma stratejik iletişim, müşteri odaklı pazarlama ve satış eğitimleri veren Seçil Şendağ, «Gelecek Değeri Yönetimi» için iletişim ve organizasyonel gelişim eğitmeni olarak çalışmakta, bunun yanında atölye çalışmalarının fasilitasyonunu yapmakta ve büyük gruplara keynote konuşmacı olarak seminerler vermektedir.