Microfon

 

Microfon

Microfon

Eylül İnalkaç GKL Blog Yazarı

Staj/iş arama, burs ve eğitim başvuruları için işlevsel bir platform...

Staj ve iş başvurularından burs ve kitlesel fonlama kampanyalarına kadar uzanan çeşitli duyuru ve eğitimleri takip edebileceğin tek bir platform önerisiyle geldim: Microfon… Birazdan anlatacağım fırsatları yakalayabilmek için öncelikle Microfon’a üye olman gerekiyor.  Microfona üye olmak için ;) Şimdi birlikte Microfon’dan nasıl yararlanacağımıza bakalım:

 

Burs Fırsatları: Burs veren kurumlar ile seni bir araya getiriyor. Tek yapman gereken siteyi aktif bir şekilde takip etmek. 

 

Eğitim Fırsatları: Farklı kurumlar ile farklı konularda eğitim programları düzenliyor. Örneğin Visa ile ortak hazırladıkları eğitimler ile bütçeni nasıl yönetebileceğini öğrenebilirsin. Ya da teknolojiye ilgiliysen veya bu alanda çalışmak istiyorsan Akbank işbirliği ile gerçekleşecek olan 6 günlük (16-17-18 ve 23-24-25 Mayıs 2022) “Teknoloji Deneyim Buluşmaları” programına katılabilirsin. Bu program online, ücretsiz ve katılım belgelidir.  Bu arada programa devamsızlık yapmadan katılanları çeşitli sürprizlerin beklediğini söyleyeyim :) Veee daha birçok farklı alanda eğitimler mevcut. 

 

Kitlesel Fonlama Kampanyaları: Bu yeni nesil fonlama sisteminde eğitim ve kariyer ihtiyaçların için gerekli finansman desteğini bulabilirsin. Sen hayalini yazıp kendinden bahsediyorsun ve bir hedef koyuyorsun sonrası ise destekçilerde. İlgini çektiyse Microfon Kitlesel Fonlama Rehberi'nden daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin.  

 

Staj/İş Fırsatları: Lisans eğitimi boyunca aynı zamanda deneyim kazanmak ve kendini geliştirmek istiyorsan, burada, farklı sektörlerden farklı pozisyonlarda staj ve iş fırsatları seni bekliyor. 

 

Güzel deneyimler elde edeceğin fırsatlarla karşılaşman dileğiyle.

 

Benzer Gönderiler...

Aspire Enstitüsü Liderlik Eğitim Programı

Bu yazıda Harvard Üniversitesi profesörleri tarafından kurulan Aspire Enstitüsünün yürüttüğü "Aspire Leaders Programı"nın aşamalarından bahsedeceğim.