Hadi!

 

Hadi!

Hadi!

Melike Bölen GKL 2017 Mezunu

Yaz tatilinde farklı bir şeyler yapalım.

Herkese Selam!

Önceki yazılarımdan aldığım güzel yorumlar ve "çoğu şeyden haberin var,bunları bizimle paylaşmayı ihmal etme!"yorumundan sonra üniversite okuyan yada çalışan okuyucularıma kendimin de faydalandığı güzel sayfalardan bahsedeceğim.

BinYaprak: İş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik ağı.Sayfayı açtığımızda önümüze ,"Üniversiteli,Yeni Mezun,Çalışan,Girişimci,Hepimiz,Erkekler "sekmeleriyle  ile karşılanıyoruz.Sana hangisi uygunsa onu seçip,ilerleyebilirsin.İlham verici çok güzel videolar var,her sektörden insanlarla videolar var.  BinYaprak'ta Ne Yapabilirsin?

İlham veren videoları izleyebilir, iş hayatı hakkında sorularını sorabilir, sohbet edebilir, seninle aynı gündemi paylaşan kadınlarla gruplar altında tanışabilirsin! Aynı meslek, memleket ya da ilgi alanına sahip kadınlarla buluşabilir, destek alıp verebilirsin. Dijital etkinliklerimize katılabilir hatta çok yakında yayına geçecek iş fırsatları ile buluşabilirsin.Burs ve  burs fırsatlarını öğrenmeni sağlıyorlar.Burada dipnot geçmek istiyorum,kız kardeşlik çemberinde tabiki erkek arkadaşlarımız da yer alıyor.BinYaprak içerisinde,ilham aldığımız konuklarımız da ve kullanıcılar da var. Şimdi BİnYaprak sitesine girip,üye olmalısın yoksa çok şey kaçırmış olabilirsin:)

Workinlot:E mailim de mesaj kutusuna  her zamanki gibi girip neler var neler yok diye bakıyorken.önceden üye olduğum , Workinlot sayfasının mesajlarını gördüm.Sayfaya girip incelemeye başladım.Birçok büyük şirket ve girişimci kişilerin paylaşımları var.Projeleri paylaşıyorlar,yada ürünleri.Sizden fikir üretmenizi,nasıl geliştirilebiliriz ?düşüncelerinizi paylaşabiliyorsunuz yada yarışma şeklinde olup,sizden ekibinizi kurmanızı ve başvurmanızı istiyorlar.Kısaca bahsedersem platformun çalışma amacı,ister fikir aşamasında olsun, isterse fikrin olgunlaşarak proje aşamasına gelmiş olsun, burada yer alarak hem yeni ekip arkadaşları bulabilir hem de yatırımcılar ile buluşabilirsin.Ben hep paylaşılan fikir,proje,ürünlerden bahsettim,tabi ki sen de burada üye olduktan sonra fikrini paylaşabilir bunu projeye çevirme fırsatı,bulabilirsin.Hadi yaz tatilindeyken,bunu fırsata çevirmen için güzel bir platform.

Ve benim bu Youtube mecrasın da en sevdiğim,gelen bildirimlerini kaçırmadığım iki kanal.

Kesişen Yollar  ve  Başka Bir Şey kanalları.Bu iki kanaldan çok faydalanacaksınız bana inanın...

Sevgilerle...

Benzer Gönderiler...

Tekniklerle SınAvlamak

"Biliyorsunuz av, iyi avcının ayağına gelir. Doğrudur şüphesiz ama avcı kim, av kim? İşte bu, üzerine parmak basılacak bir sorudur baylar." Dostoyevski

Hayat ve Mücadele

Pek çok şey için mücadele etmemiz gerekir hayatta .