Yeni Yıl Sana Huzur Getirsin

 

Yeni Yıl Sana Huzur Getirsin

Yeni Yıl Sana Huzur Getirsin

İclal Bayram GKL Mezunu

Hadi derin bir nefes al , yola koyul. Şimdi hayata güvenip ona teslim olma zamanı belki de. Sevgili kendim, bizler seni bu yıl çok yorduk, çok fazla üzüldük, çok fazla korktuk bizleri affet. Hoş geldin yeni yıl, huzurlu gel bizlere, yıl içinde bizimle birlikte huzur içinde kal, bizler de seni hiç olmadığı kadar huzur içinde yol edelim.

Geçen yıl bu zamanlarda yeni bir yıldan herkes gibi sende içinde tutamadığın bir heyecan ve beklentiler içerisinde miydin? Beklediğin o güzel beklentiler içerisinde neler senin istediğin gibi oldu? Bir liste yapmış mıydın mesela, gidilecek yerler, izlenecek filmler, dinlenecek müzikler, öğrenilecek işler gibi bunları aslında kendi beklentilerin doğrultusunda çoğaltabilirsin. Dünyaca zor bir süreç içinde bulunduğumuzun, bu yıl beklentilerimiz veya onu gerçekleştirmek için yaptığımız planların günü gününe tutmadığının farkındayım. Eğer ki yeni bir yıla girmeden önce bu yazımı okuyorsan öncelikle şunu bilmeni isterim, yalnız değilsin! Gerçekten değilsin! Önceki cümlelerimde söylediğim gibi dünyaca zorlu bir süreç içinde bulunuyoruz. O yüzden bilmeni isterim ki bu yıl güneşli havada kar sadece senin omuzlarına düşmedi, ve yine bilmeni isterim ki pencereyi açtığında dışarının sıcak havası içeri dolsa da hayatın o sert rüzgarı bir tek senin yüzüne vurmadı. Hadi kalk ayağa umut etme yılı olsun bu yıl! Şartlar bizim için ne kadar zorlaşsa da beklediğin o güzel planların için liste yapmaktan vazgeçme! Unutma ki listende ne kadar seçeneğin olursa içinde bulunduğun durumda yapabilecek olduğuna odaklanır ve bir tanesini gerçekleştirmiş olursun. 

Hadi derin bir nefes al , yola koyul. 

Sana iyi gelen duygularını bul, onları gerçekleştirebilmek için kendine daha fazla vakit ayır. Şimdi hayata güvenip ona teslim olma zamanı belki de. Sevgili kendim, bizler seni bu yıl çok yorduk,çok fazla üzüldük,çok fazla korktuk bizleri affet. Hoş geldin yeni bir yıl, huzurlu gel bizlere, yıl içinde bizimle birlikte huzur içinde kal,bizler de seni hiç olmadığı kadar huzur içinde yol edelim.

Benzer Gönderiler...

Hayat ve Mücadele

Pek çok şey için mücadele etmemiz gerekir hayatta .

Yurt Dışı Gönüllü Çalışma Kampı Deneyimi

Merhaba, bu yazımda sizlere her yaştan bireyin katılabileceği yurt dışı gönüllü çalışma kamplarından bahsetmek istiyorum. Gönüllük deneyimi herkesi mutlu eden, içini ısıtan bir deneyim bir de tabii bu deneyimin yanına yabancı dilini geliştirme ve farklı bir ülkeyi- farklı bir kültürü tanıma fırsatı da eklenince daha da keyifli bir hal alıyor.